Choroba „gUpawka”

Uczniowie w mienionym tygodniu trenowali umiejętności matematyczne w tym mierzenie długości. Tydzień poświęcony czystości planety Ziemia -segregacja śmieci, recykling oraz higieny osobistej – zdrowy tryb życia. Uczniowie odpowiadali sobie na pytanie: Z jakim bólem należy iść do jakiego specjalisty? Następnie przedstawiali to za pomocą rysunków.

W tym tygodniu głowy klasy II, kręcił się wokół ogrodnictwa. Uczniowie poznali różnego rodzaju ogrody
oraz sądzili rzodkiewkę.  Dzieci z kl II  również robiły motylki i jednocześnie utrwalając pojęcia takie jak linia prosta, łamana i krzywa (szlaczki na skrzydełkach). W szkole również wraz z wyższą temperaturą na zewnątrz pojawiła się nowa choroba „gUpawka” 😉. Pojawiły się nawet pisemne zalecenia w tej sprawie!

Powiązane wpisy