O nas

Jesteśmy placówką niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej. Pracujemy w godzinach 7-17. Pierwsze lekcje rozpoczynają się o 8:35. Lekcje trwają po 45 minut. Zajęcia odbywają się w kameralnych klasach liczących do 12 osób.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Słoneczna Szkoła” to miejsce, gdzie dzieci mogą uczyć się i rozwijać w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Stawiamy na języki obce a w szczególności na język angielski który jest codziennie w każdej klasie.
Aby pokazać dzieciom różne kierunki, w których mogą się rozwijać, zapewniamy również szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, które odbywają się w godzinach świetlicowych: zajęcia korekcyjne z elementami judo, zajęcia taneczne, programowanie, język hiszpański, basen, robotyka po angielsku, TUS, zajęcia muzyczne, gry logiczne oraz warsztaty artystyczne.
Zapewniamy także realizację podstawy programowej w oparciu o wymagania dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów oraz zajęcia rewalidacyjne.